• ,,Nędzarz i Madame".

• W sobotę byliśmy w Wielickiej Mediatece na filmie pt. ,,Nędzarz i Madame”, który ukazuje artystyczną i duchową drogę polskiego powstańca styczniowego, artysty-malarza oraz dobroczyńcy ubogich – Adama Chmielowskiego, który po latach burzliwej młodości postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie, a świat poznaje go, jako Brata Alberta.

• Wybory nowych dziekanów.

• We wtorek uczniowie naszej szkoły wybrali dla siebie nowych dziekanów. Dziekanem Kolegium został Jakub Zapała, a jego zastępcą Eryk Grzesiński.

Gratulujemy i życzymy cierpliwości i sił przy podejmowaniu nowych obowiązków :)

• I miejsce naszego ucznia w Olimpiadzie ,,Olimp School".

• Serdecznie gratulujemy naszemu uczniowi Dawidowi z klasy 3P zajęcia I miejsca w VIII edycji Olimpiady Ogólnopolskiej OLIMP SCHOOL pt. ,,Mitologia Skandynawska”, która odbyła się w listopadzie 2021 r.

Dawid zajął I miejsce wśród 127 uczniów biorących udział z całej Polski.

Jeszcze raz gratulujemy! :)