• Nowy zarząd

• Dyrektor naszej szkoły o. Krzysztof Bobak OFM został Prowincjałem prowincji Matki Bożej Anielskiej w Polsce.

Do zarządu dostali się również inni znani naszej szkole bracia:

Wikariuszem został o. Norbert Cebula OFM - prefekt Kolegium w latach 2014-2016.

Członkiem zarządu został również o. Piotr Gądek OFM - dotychczasowy ojciec duchowny naszej szkoły.

Gratulujemy życząc natchnień Ducha Świętego.

• Zakończenie roku szkolnego klasy IV

• W niedzielę pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów naszego liceum.

Uroczystość rozpoczęła o godz. 10 msza święta w kaplicy, na której wspólnie modlili się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Eucharystii przewodniczył Wikariusz prowincji Matki Bożej Anielskiej o. Rufin Maryjka OFM.

Niewątpliwie wyjątkową chwilą było wręczenie świadectw w auli, poprzedzone przygotowanym przez uczniów inscenizacji ukazujący narady Sejmu w sprawie absolwentów.

Nie zabrakło także chwil wzruszenia, podziękowań dla wychowawcy, nauczycieli, Rektora i Prefekta za opiekę, naukę i wychowanie przez ostatnie lata.

Uroczystość pożegnania zakończył "niedzielny obiad".

Zaczynacie podążać ścieżką dorosłego życia. Życia, które czasem jest ciekawe, szczęśliwe, ale bywa również trudne i wymaga podejmowania ważnych decyzji.

Niech będzie ono dla Was pozytywnym doświadczeniem.

• Dzień Sportu i Absolwenta

• To dzień pełen spotkań z nauczycielami, absolwentami oraz uczniami w Prywatnym Liceum Franciszkanów.

Serdecznie zapraszamy absolwentów szkoły do wzięcia udziału w rozgrywkach sportowych oraz spotkań przy grillu.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń do 10 czerwca na adres email podany na plakacie. Szczegóły w mailu.

• Matura 2023

• Z Bożą pomocą rozpoczęliśmy egzaminy maturalne. Życzymy powodzenia oraz światła Ducha Świętego.