• Nowi Dziekani

• Uczniowie naszej szkoły wybrali dla siebie nowych dziekanów. Dziekanem Kolegium został Artur Żubrawski, a jego zastępcą Dominik Stankiewicz.

Gratulujemy i życzymy cierpliwości i sił przy podejmowaniu nowych obowiązków.

• Obchody 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego (1863-2023)

• 23 stycznia 2023 r. o godz. 12.00 na Cmentarzu Komunalnym w Wieliczce odbyły się uroczystości  związane ze 160. rocznicą wybuchu Powstania Styczniowego.

Zgromadzeni przed tablicą upamiętniającą 23 Powstańców Styczniowych przedstawiciele władz lokalnych, szkół i stowarzyszeń odśpiewali Hymn Narodowy, odmówili modlitwę, złożyli kwiaty i zapalili znicze. Następnie po wysłuchaniu okolicznościowej prelekcji, udano się na groby 9 Powstańców Styczniowych.

Naszą Szkołę w uroczystościach reprezentowali uczniowie klasy trzeciej.

• Spotkanie rodziców

• W sobotę 14 stycznia miała miejsce wywiadówka. Było miejsce i czas na rozmowy, modlitwę i wspólne spotkanie przy stole.

Oto kilka zdjęć:

• Kolęda w Kolegium i Orszak Trzech Króli 2023

• Dziś odbyła się tradycyjna kolęda. Przewodniczył jej nasz ojciec duchowny o. Piotr Gądek OFM.

Zanim odwiedziliśmy wszystkie pokoje poprowadził teamtyczną konferencję.

Po obiedzie dołączyliśmy do Wielickiego Orszaku Trzech Króli.

A oto kilka zdjęć: